Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare ULEI nr. 46888/21.12.2021 - Penienciarul Targu Jiu

Număr anunț
CAN1072156
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
4DPIXEL XR S.R.L. (CUI 41577660)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.642,80 RON
Valoare atribuită
4.642,80 RON
Data anunțului
28.01.2022 12:36

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 4.642,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
4DPIXEL XR S.R.L. 4.642,80 RON

Valoare atribuită

4.642,80 RON

din 4.642,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.