Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare energie electrica nr. 47571/29.12.2021 - Penitenciarul Targu Jiu

Număr anunț
CAN1072126
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
,, ADRIAN SPIRESCU SI MIHAELA PELTEACU S.C.P.A. (CUI 28697278)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.393,92 RON
Valoare atribuită
68.393,92 RON
Data anunțului
28.01.2022 09:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 68.393,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
"ADRIAN SPIRESCU SI MIHAELA PELTEACU" S.C.P.A. 68.393,92 RON

Valoare atribuită

68.393,92 RON

din 68.393,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.