Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 86,3% sub estimat

Acord cadru furnizare materiale sanitare -echipamente de protecție ”MASCA DE PROTECTIE CU FILTRU FFP3 ”, ”MASCA DE PROTECTIE FFP2 ”, " CAGULA DE UNICA FOLOSINTA ", " OCHELARI DE PROTECTIE ", " ECRANE DE PROTECTIE - VIZIERE "

Număr anunț
CAN1055138
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.862.780 RON
Valoare atribuită
668.280 RON 86,3% sub estimat
Data anunțului
29.01.2022 09:00
Anunț de participare
CN1025897

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 668.280 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MASCA DE PROTECTIE CU FILTRU FFP3 ATLAS SPORT 4 contracte 539.280 RON
ATLAS SPORT · contract 761 · 13.04.2021 14.980 RON
ATLAS SPORT · contract AC-159 · 06.04.2021 269.640 RON
ATLAS SPORT · contract 1263 · 03.06.2021 149.800 RON
ATLAS SPORT · contract 1764 · 21.07.2021 104.860 RON
2 MASCA DE PROTECTIE FFP2 Anulat
3 CAGULA DE UNICA FOLOSINTA Anulat
4 OCHELARI DE PROTECTIE CRIO - 2 S.R.L. 3 contracte 129.000 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 2246 · 06.10.2021 32.250 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract AC-158 · 06.04.2021 64.500 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 1196 · 14.05.2021 32.250 RON
5 ECRANE DE PROTECTIE - VIZIERE Anulat

Participanți · 16 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 13 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

668.280 RON

din 4.862.780 RON estimat 86,3%

Adjudecat la 13,7% din estimat · economie 4.194.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.