Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare medicamente pentru Programul national de diabet
- Număr anunț
- SCNA1030999
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.581,72 RON
- Valoare atribuită
- 16.581,72 RON
- Data anunțului
- 02.02.2022 12:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 16.581,72 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Exenatidum BYETTA 5mcg/doza ; cutie*1 pen preumplut*60 doze | — | FARMEXIM S.A. | — |
| 4 | Exenatidum BYDUREON Cutie*4 stilouri inj.preumplute2 mg/ seringa | — | FARMEXIM S.A. 4 contracte | 1.773,52 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 255 · 07.04.2021 | 358,04 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 811 · 11.11.2019 | 704,96 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 53 · 28.01.2020 | 352,48 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 439 · 02.07.2021 | 358,04 RON | |||
| 5 | Insulinum glargine ABASAGLAR KWIKPEN Ambalaj*10 stilouri preump… | — | MEDIPLUS EXIM 3 contracte | 2.135 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 818 · 12.11.2019 | 610 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 832 · 18.11.2019 | 1.525 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 770 · 01.10.2019 | — | |||
| 8 | Insulinum glargine TOUJEO SOLOSTAR Cutie*5 stilouri injectoare … | — | MEDIPLUS EXIM 8 contracte | 11.953,20 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 727 · 24.09.2021 | 1.185,60 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 778 · 11.10.2019 | 1.500 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 828 · 14.11.2019 | 3.600 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 898 · 23.12.2019 | 3.000 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 257 · 07.04.2021 | 592,80 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 359 · 26.05.2021 | 296,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 443 · 02.07.2021 | 889,20 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 624 · 04.08.2021 | 889,20 RON | |||
| 11 | METFORMINUM 1000mg | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 5 contracte | 720 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 770 · 01.10.2019 | — | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 796 · 24.10.2019 | 400 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 256 · 07.04.2021 | 60 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 777 · 11.10.2019 | 200 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 331 · 14.05.2021 | 60 RON | |||
Valoare atribuită
16.581,72 RON
din 16.581,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro