Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 99,5% sub estimat

Acord-cadru furnizare Lot 1: Vaccinuri antigripale pentru sezonul 2020/2021 si Lot 2: Teste rapide pentru idetificarea antigen Covid-19

Număr anunț
CAN1052233
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
OPEN MIND LABORATORY S.R.L. (CUI 31056397)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.541.400 RON
Valoare atribuită
165.000 RON 99,5% sub estimat
Data anunțului
04.02.2022 19:03
Anunț de participare
CN1024642

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 34.541.400 RON Adjudecat: 165.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare vaccinuri antigripale pentru sezonul 2020/2021 30.845.400 RON Anulat
2 Furnizare teste rapide pentru identificarea antigen Covid-19 3.696.000 RON OPEN MIND LABORATORY S.R.L. 2 contracte 165.000 RON ↓95,5%
OPEN MIND LABORATORY S.R.L. · contract 2346 · 15.03.2021 150.000 RON
OPEN MIND LABORATORY S.R.L. · contract 10098 · 11.11.2021 15.000 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

165.000 RON

din 34.541.400 RON estimat 99,5%

Adjudecat la 0,5% din estimat · economie 34.376.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.