Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de servicii de curățenie
- Număr anunț
- CAN1030902
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.318.733,30 RON
- Data anunțului
- 05.02.2022 17:00
- Anunț de participare
- CN1017912
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 7.318.733,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de curățenie pentru sediul central al Curții de Contur… | — | K1 TOT S.R.L. 6 contracte | 1.384.410,14 RON |
| K1 TOT S.R.L. · contract 92330/294 · 24.03.2020 | 692.205,07 RON | |||
| K1 TOT S.R.L. · contract 177 · 19.02.2021 | 2.571,15 RON | |||
| K1 TOT S.R.L. · contract 1009 · 30.12.2020 | 111.200 RON | |||
| K1 TOT S.R.L. · contract 412 · 14.04.2021 | 229.256,40 RON | |||
| K1 TOT S.R.L. · contract 65270 · 30.12.2021 | 126.777,52 RON | |||
| K1 TOT S.R.L. · contract 92333/295 · 24.03.2020 | 222.400 RON | |||
| 2 | Servicii de curățenie pentru sediile Camerelor de Conturi județ… | — | FABI TOTAL GRUP S.R.L. 6 contracte | 5.934.323,16 RON |
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 65065 · 30.12.2021 | 542.397,08 RON | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 92322/3090 · 24.03.2020 | 2.967.161,58 RON | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 92323/3091 · 24.03.2020 | 954.136,64 RON | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 1008 · 30.12.2020 | 477.068,32 RON | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 90658 · 29.01.2021 | 12.351,38 RON | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 1845 · 12.04.2021 | 981.208,16 RON | |||
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
7.318.733,30 RON
din 4.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro