Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent la acordul cadru de furnizare energie electrica nr. 725527 din 27.05.2021

Număr anunț
CAN1072547
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267.892,63 RON
Valoare atribuită
267.892,63 RON
Data anunțului
07.02.2022 11:21

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 267.892,63 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
TINMAR ENERGY 267.892,63 RON

Valoare atribuită

267.892,63 RON

din 267.892,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.