Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 96,1% sub estimat

Unitati de masuratori cu sarma in gaura de sonda, Unelte, piese schimb si echipamente/scule auxiliare, inclusiv Serviciile de mentenanta si reparatii – 2 loturi

Număr anunț
CAN1023338
Autoritate contractantă
OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
Furnizor / câștigător
R.O.T Reimann Oil Tools Limited & Co KG (CUI 814437361)
Cod CPV
43121400-1 · Echipament de interventie pentru sonde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.840.583,90 EUR
Valoare atribuită
1.400.000 EUR 96,1% sub estimat
Data anunțului
09.02.2022 19:00
Anunț de participare
CN1008987

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.400.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Unitati de masuratori cu sarma in gaura de sonda, inclusiv ser… GOES GmbH
2 Scule folosite la suprafata si in gaura de sonda, precum și scu… R.O.T Reimann Oil Tools Limited & Co KG 3 contracte 1.400.000 RON
R.O.T Reimann Oil Tools Limited & Co KG · contract 99007471 · 17.09.2019
R.O.T Reimann Oil Tools Limited & Co KG · contract Contract subsecvent 1 · 07.10.2019 700.000 RON
R.O.T Reimann Oil Tools Limited & Co KG · contract Contract subsecvent 2 · 14.07.2021 700.000 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
GOES GmbH CUI DE252562054
Subcontractanți 3
ENFEMO GmbH CUI DE261737107
KLAUS GROSS KG CUI DE813506202
Oferta 3 Câștigător Individuala
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.400.000 EUR

din 35.840.583,90 EUR estimat 96,1%

Adjudecat la 3,9% din estimat · economie 34.440.583,90 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.