Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare reactivi pentru analize de sange
- Număr anunț
- CAN1072400
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.802.274,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.489.971,30 RON
- Data anunțului
- 10.02.2022 09:00
- Anunț de participare
- CN1037561
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.489.971,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet compatibil cu Aparatul automat de biochimie “Mindray BS… | — | BIVARIA GRUP S.R.L. 2 contracte | 828.400,30 RON |
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 1 · 31.01.2022 | 569.142,63 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 1 · 31.01.2022 | 259.257,67 RON | |||
| 2 | Pachet compatibil cu Aparatul automat de biochimie “Architect … | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 2 contracte | 1.661.571 RON |
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2 · 31.01.2022 | 1.233.128 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1 · 31.01.2022 | 428.443 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
2.489.971,30 RON
din 1.802.274,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro