Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 23.09.2021 - DIRECT PHARMA LOGISTICS

Număr anunț
CAN1073260
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.635 RON
Valoare atribuită
7.635 RON
Data anunțului
16.02.2022 15:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 7.635 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. 7.635 RON

Valoare atribuită

7.635 RON

din 7.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.