Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 05.01.2022 - NAFKA GRUP

Număr anunț
CAN1073353
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.350 RON
Valoare atribuită
19.350 RON
Data anunțului
18.02.2022 11:21

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 19.350 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
NAFKA GRUP 19.350 RON

Valoare atribuită

19.350 RON

din 19.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.