Atribuită Anunț atribuire

Furnizare MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
SCNA1051947
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
IGEMAX ACTIVE SRL (CUI 37625505)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.200 RON
Valoare atribuită
783.899 RON
Data anunțului
18.02.2022 11:02
Anunț de participare
SCN1083353

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 400.200 RON Adjudecat: 783.899 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Scutece de incontinenta si Aleze igienice(cearceafuri incontin… 196.000 RON S.C. IGEMAX ACTIVE S.R.L. 3 contracte 434.000 RON
S.C. IGEMAX ACTIVE S.R.L. · contract 6380 · 06.12.2021 173.600 RON
S.C. IGEMAX ACTIVE S.R.L. · contract 2064 · 28.04.2021 173.600 RON
S.C. IGEMAX ACTIVE S.R.L. · contract 2065 · 28.04.2021 86.800 RON
2 Detergenti lichizi cu dozare automata si produse pentru rufe 58.600 RON ALBEDO GRUP S.R.L. 3 contracte 75.164 RON
ALBEDO GRUP S.R.L. · contract 810 · 14.02.2022 18.791 RON
ALBEDO GRUP S.R.L. · contract 2060 · 28.04.2021 37.582 RON
ALBEDO GRUP S.R.L. · contract 2061 · 28.04.2021 18.791 RON
3 Materiale de curatenie 145.600 RON SEILAND 3 contracte 274.735 RON
SEILAND · contract 809 · 14.02.2022 68.683,75 RON
SEILAND · contract 2063 · 28.04.2021 68.683,75 RON
SEILAND · contract 2062 · 28.04.2021 137.367,50 RON

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALBEDO GRUP SRL CUI RO 18907658
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IGEMAX ACTIVE SRL CUI 37625505
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEILAND SRL CUI RO 944092
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

783.899 RON

din 400.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.