Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent 745/06.11.2020 la AC 744/06.11.2020 furnizare oxigen medicinal
- Număr anunț
- CAN1073525
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183.500 RON
- Valoare atribuită
- 183.500 RON
- Data anunțului
- 21.02.2022 16:26
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 183.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 183.500 RON |
Valoare atribuită
183.500 RON
din 183.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro