Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent 891/29.12.2020 la AC 891/29.12.2020 FURNIZARE ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTI

Număr anunț
CAN1073490
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331.650 RON
Valoare atribuită
331.650 RON
Data anunțului
21.02.2022 14:31

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 331.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
BIO HYGIENE 331.650 RON

Valoare atribuită

331.650 RON

din 331.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.