Atribuită Anunț atribuire

Negociere - materiale de curatenie - 15.02.2022

Număr anunț
CAN1073466
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.448 RON
Valoare atribuită
2.448 RON
Data anunțului
21.02.2022 13:00

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.448 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FLEXAL IMPEX S.R.L. 2.448 RON

Valoare atribuită

2.448 RON

din 2.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.