Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru 888/29.12.2020 de furnizare antiseptice si dezinfectante

Număr anunț
CAN1073444
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676.500 RON
Valoare atribuită
676.500 RON
Data anunțului
21.02.2022 11:03

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 676.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
BIO HYGIENE 676.500 RON

Valoare atribuită

676.500 RON

din 676.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.