Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 17.02.2022 - LUMAMED HEALTH&CARE

Număr anunț
CAN1073675
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.320 RON
Valoare atribuită
6.320 RON
Data anunțului
23.02.2022 10:53

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 6.320 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Lumamed Health&Care 6.320 RON

Valoare atribuită

6.320 RON

din 6.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.