Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistare ,reprezentare dosar , toate fazele procesuale

Număr anunț
DA29920214
Autoritate contractantă
COMUNA SUTESTI (PRIMARIA) (CUI 2573985)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.212.598 RON
Data publicării
09.02.2022 00:00
Data finalizării
10.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.212.598 RON