Atribuită Anunț atribuire

MATERIALE SANITARE ATI

Număr anunț
CAN1050237
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.548.750 RON
Valoare atribuită
4.582.100 RON
Data anunțului
26.02.2022 11:00
Anunț de participare
CN1026579

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 4.582.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Circuit de ventilatie MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 4.230.000 RON
2 Trusa pentru pompele de perfuzie Volumat Agilia/ Agilia VP VL S… FRESENIUS KABI ROMANIA 2 contracte 115.000 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 65 · 01.02.2021 112.500 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 2 · 28.01.2022 2.500 RON
3 Masca oxigen cu filtru + tub conector TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 6 contracte 124.600 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 66 · 01.02.2021 105.000 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 1 · 08.02.2021 7.000 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 4 · 12.11.2021 2.800 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 5 · 28.01.2022 7.000 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 2 · 26.07.2021 2.100 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 3 · 09.09.2021 700 RON
4 Trusa perfuzie cu filtru de 0.2 µm pentru administrarea tratame… FRESENIUS KABI ROMANIA 2 contracte 112.500 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 1 · 22.04.2021 18.750 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 67 · 01.02.2021 93.750 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.582.100 RON

din 4.548.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.