Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 73,7% sub estimat

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public: LOT1_ Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Buzau, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. 87811/08.10.2021; LOT2_ Racordarea utilizatorilor la reteaua electrica de interes public, zona Sucursala Targoviste, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. 245175/10.11.2021

Număr anunț
SCNA1066424
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.396,42 RON
Valoare atribuită
53.587,64 RON 73,7% sub estimat
Data anunțului
02.03.2022 15:34
Anunț de participare
SCN1098215

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DOFA POWER S.R.L. CUI 41671437

Valoare atribuită

53.587,64 RON

din 203.396,42 RON estimat 73,7%

Adjudecat la 26,3% din estimat · economie 149.808,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.