Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 25.10.2021 - OVAVINCI

Număr anunț
CAN1074127
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33940000-1 · Echipament si articole de transport si depozitare a cadavrelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.500 RON
Valoare atribuită
32.500 RON
Data anunțului
01.03.2022 12:23

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 32.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
OVAVINCI 32.500 RON

Valoare atribuită

32.500 RON

din 32.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.