Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 11,1% sub estimat

Servicii de inginerie pentru elaborarea Documentului Programului de Inspectie Periodica al Componentelor anvelopei (PIPCD) pentru unitatile 1 si 2 ale CNE Cernavoda in conformitate cu cerintele standardului CSA N285.5 editia 2018

Număr anunț
SCNA1066439
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
KINECTRICS NUCLEAR ROMANIA S.R.L. (CUI 5042040)
Cod CPV
71340000-3 · Servicii integrate de inginerie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.630.860 RON
Valoare atribuită
1.450.000 RON 11,1% sub estimat
Data anunțului
03.03.2022 09:28
Anunț de participare
SCN1087054

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
Kinectrics Inc. CUI 1424574
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Institut IGH, d.d. CUI 79766124714

Valoare atribuită

1.450.000 RON

din 1.630.860 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 180.860 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.