Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIOSOL 14-0-6 SK

Număr anunț
DA29918893
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
Cod CPV
24410000-1 · Ingrasaminte azotate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.266.011 RON
Data publicării
09.02.2022 00:00
Data finalizării
10.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.266.011 RON