Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 13.12.2021 - STERIL ROMANIA

Număr anunț
CAN1074493
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.125 RON
Valoare atribuită
19.125 RON
Data anunțului
07.03.2022 11:31

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 19.125 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
STERIL ROMANIA 19.125 RON

Valoare atribuită

19.125 RON

din 19.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.