Atribuită
Anunț atribuire
Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public 3 loturi, zona Sucursala Targoviste, LOT 1 - Centralizatorul cu nr. 264360/08.12.2021, LOT 2 - Centralizatorul cu nr. 262643/06.12.2021, LOT 3-Centralizatorul cu nr. 247306/12.11.2021
- Număr anunț
- SCNA1066663
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- GILEON INST-EL SRL (CUI 15434059)
- Cod CPV
- 45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.381,42 RON
- Valoare atribuită
- 137.381,42 RON
- Data anunțului
- 09.03.2022 15:18
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 137.381,42 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Racordarea utilizatorilor la reteaua electrica de interes publi… | — | GILEON INST-EL S.R.L. | 131.381,42 RON |
| 3 | Racordarea utilizatorilor la reteaua electrica de interes publi… | — | GETEL IMPEX | 6.000 RON |
Valoare atribuită
137.381,42 RON
din 137.381,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro