Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de securitate si sanatate in munca pentru unitati administrative

Număr anunț
DA29916850
Autoritate contractantă
COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.089.960 RON
Data publicării
09.02.2022 00:00
Data finalizării
10.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.089.960 RON