Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 17,0% sub estimat
Proiectare tehnica, detalii de executie, caiete de sarcini, asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada de derulare a lucrarilor, intocmirea documentatiilor necesare pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor si executie lucrari pentru proiectul „ ALIMENTARE CU GAZE NATURALE ÎN COMUNELE SOCODOR, GRANICERI SI PILU, JUDETUL ARAD”
- Număr anunț
- CAN1074971
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
- Furnizor / câștigător
- HABAU S.R.L. (CUI 13092995)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.821.363,31 RON
- Valoare atribuită
- 34.692.971,14 RON 17,0% sub estimat
- Data anunțului
- 17.03.2022 15:01
- Anunț de participare
- CN1034414
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HABAU S.R.L. CUI RO 13092995
Terți susținători 1
PSE Engineering GmbH CUI DE 234590192
Subcontractanți 7
AERIAL CAD SOLUTIONS SRL CUI RO 32098358
EGAS SRL CUI RO 24455891
GAZ VEST RETELE S.R.L. CUI RO40318233
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
METAN GRUP SRL CUI 7626240
REVIVO SRL CUI RO15857369
TERRATECHNIK SRL CUI 19142537
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INSPET SA CUI RO 1357410
Asociați 1
INSTAL GROUP SRL CUI 8898978
Subcontractanți 3
PETROSTAR SA CUI RO 1360296
ROCONSULT TECH SRL CUI RO 19007743
TIAB SA CUI RO 1555115
Valoare atribuită
34.692.971,14 RON
din 41.821.363,31 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 7.128.392,17 RON
Deschise acum pe acest cod
12 licitații deschise pe 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de a…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.