Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru de furnizare aparatura medicala

Număr anunț
CAN1062010
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112340-3 · Ecocardiografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643.059,96 RON
Valoare atribuită
1.237.520 RON
Data anunțului
17.03.2022 13:26
Anunț de participare
CN1030195

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 1.237.520 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf Doppler de carotide/ femurale/ periferice MEDIST IMAGING & P.O.C. 2 contracte 987.920 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract 42 · 13.08.2021 493.960 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract 104 · 21.02.2022 493.960 RON
2 Aparat masurare indice glezna-brat Danson S.R.L. 2 contracte 120.000 RON
Danson S.R.L. · contract 105 · 21.02.2022 60.000 RON
Danson S.R.L. · contract 43 · 13.08.2021 60.000 RON
3 Cantar cu taliometru LIAMED 2 contracte 9.600 RON
LIAMED · contract 44 · 13.08.2021 4.800 RON
LIAMED · contract 106 · 21.02.2022 4.800 RON
5 EKG BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 2 contracte 120.000 RON
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. · contract 45 · 13.08.2021 60.000 RON
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. · contract 107 · 21.02.2022 60.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANSON SRL CUI RO 4781338
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.237.520 RON

din 643.059,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.