Atribuită Anunț atribuire

Achizitie publică carne

Număr anunț
CAN1056110
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441.858 RON
Valoare atribuită
584.620 RON
Data anunțului
18.03.2022 12:10
Anunț de participare
CN1028591

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 584.620 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne de porc -semicarcasă, degresată, refrigerată NICBAC PROD 8 contracte 409.500 RON
NICBAC PROD · contract 57814 · 01.10.2021 20.700 RON
NICBAC PROD · contract 36807 · 04.05.2021 211.500 RON
NICBAC PROD · contract Y62103 · 01.11.2021 19.800 RON
NICBAC PROD · contract 66454 · 02.12.2021 13.500 RON
NICBAC PROD · contract 53566 · 01.09.2021 19.800 RON
NICBAC PROD · contract 21573 · 11.01.2022 54.900 RON
NICBAC PROD · contract 36813 · 04.05.2021 49.500 RON
NICBAC PROD · contract Y49598 · 02.08.2021 19.800 RON
2 Carne de vită - pulpă de vită fără os, refrigerată NICBAC PROD 7 contracte 175.120 RON
NICBAC PROD · contract 21570 · 11.01.2022 26.865 RON
NICBAC PROD · contract 36809 · 04.05.2021 18.905 RON
NICBAC PROD · contract 36808 · 04.05.2021 87.560 RON
NICBAC PROD · contract 49597 · 02.08.2021 9.950 RON
NICBAC PROD · contract 56012 · 20.09.2021 9.950 RON
NICBAC PROD · contract 59903 · 15.10.2021 9.950 RON
NICBAC PROD · contract 66453 · 02.12.2021 11.940 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

584.620 RON

din 441.858 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.