Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de reparare si intretinere a echipamentelor de climatizare, refrigerare si frigorifice
- Număr anunț
- SCNA1040171
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- CLIMA THERM CENTER SRL (CUI 13572870)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.720 RON
- Valoare atribuită
- 103.720 RON
- Data anunțului
- 21.03.2022 14:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 103.720 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparare si intretinere combine/ lazi/ vitrine frig… | — | PLUS DOMINO SRL 2 contracte | 8.040 RON |
| PLUS DOMINO SRL · contract 1304 · 22.07.2020 | 8.040 RON | |||
| PLUS DOMINO SRL · contract 1303 · 22.07.2020 | — | |||
| 2 | Servicii de reparare si intretinere aparate aer conditionat | — | Anulat | — |
| 3 | Servicii de reparare si intretinere camere frigorifice | — | Anulat | — |
| 4 | Servicii de reparare si intretinere centrale tratare aer, chile… | — | CLIMA THERM CENTER S.R.L. 6 contracte | 95.680 RON |
| CLIMA THERM CENTER S.R.L. · contract 894 · 14.05.2021 | 29.440 RON | |||
| CLIMA THERM CENTER S.R.L. · contract 324 · 21.02.2022 | 29.440 RON | |||
| CLIMA THERM CENTER S.R.L. · contract 6BIS · 03.01.2022 | 3.680 RON | |||
| CLIMA THERM CENTER S.R.L. · contract 1301 · 22.07.2020 | — | |||
| CLIMA THERM CENTER S.R.L. · contract 1302 · 22.07.2020 | 22.080 RON | |||
| CLIMA THERM CENTER S.R.L. · contract 82 · 18.01.2021 | 11.040 RON | |||
Valoare atribuită
103.720 RON
din 103.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro