Atribuită
Anunț atribuire
Construire corp nou Școala Gimnazială Dan Barbilian – proiectare și execuție
- Număr anunț
- CAN1049410
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- ALFA INVEST SRL (CUI 14358468)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.793.732,26 RON
- Valoare atribuită
- 9.556.083,07 RON
- Data anunțului
- 21.03.2022 11:19
- Anunț de participare
- CN1022100
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALFA INVEST SRL CUI RO14358468
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SERVLAND SRL CUI RO14362540
Subcontractanți 3
CASA SIBIANĂ PROIECT&CONS SRL CUI 27804384
MSYS MANAGEMENT SRL CUI RO25274699
TERMHIDRO SRL CUI RO 22182663
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SOFEXPERT PROJECT SRL CUI RO34366830
Asociați 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Subcontractanți 6
Bellemoon CUI RO32414604
INFO SERVICE & COMPUTERS SRL CUI RO 17914185
MEDROMTEHNOLOGY S.R.L. CUI 40564700
NEW STAR PRODCOMIMPEX SRL CUI RO4797725
PROMOTAS SRL CUI RO 12912884
TCZ TOTAL SERVICE SRL CUI RO 17980065
Valoare atribuită
9.556.083,07 RON
din 8.793.732,26 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnazi…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.