Atribuită
Anunț atribuire
Echipament de protectie
- Număr anunț
- SCNA1052190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI 18035010)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.890 RON
- Valoare atribuită
- 375.495,70 RON
- Data anunțului
- 24.03.2022 09:48
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (11)
Adjudecat: 375.495,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manusi examinare | — | BIZMED SRL,S.C. Medplaza Health S.R.L.,DELUXE CARDS 4 contracte | 222.000 RON |
| BIZMED SRL,S.C. Medplaza Health S.R.L.,DELUXE CARDS · contract 42 · 23.04.2021 | 177.000 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 56 · 16.03.2022 | 8.750 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 69 · 29.09.2021 | 12.750 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 52 · 18.06.2021 | 23.500 RON | |||
| 2 | Manusi chirurgicale | — | TZMO ROMANIA,BIZMED SRL,DELUXE CARDS | 3.815,70 RON |
| 3 | Masca chirurgicala | — | TECHTEX 4 contracte | 19.900 RON |
| TECHTEX · contract 53 · 18.06.2021 | 1.050 RON | |||
| TECHTEX · contract 55 · 16.03.2022 | 1.650 RON | |||
| S.C. ALISON HAYES (ROMANIA) S.R.L.,S.C. TECHTEX S.R.L. · contract 42 · 23.04.2021 | 15.000 RON | |||
| TECHTEX · contract 78 · 25.10.2021 | 2.200 RON | |||
| 4 | Bonete medicale | — | ARMOS SERVICES SRL,CRIO - 2 S.R.L. | 1.380 RON |
| 5 | Mască FFP2 | — | S.C. Filtre Aer Curat S.R.L. S.R.L.,S.C. IANLUX S.R.L.,DELUXE CARDS | 16.700 RON |
| 6 | Combinezon Tyvek sau echivalent | — | JOLIDON INTERNATIONAL,BEST ACHIZITII,CRIO - 2 S.R.L. | 53.220 RON |
| 7 | Viziere protectie | — | DELUXE CARDS,ATLAS MEDICAL,S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L. | 3.950 RON |
| 8 | Ochelari de protectie | — | S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L.,DELUXE CARDS,CRIO - 2 S.R.L. | 3.440 RON |
| 9 | Botosi inalti de protectie | — | ATLAS MEDICAL,JOLIDON INTERNATIONAL,DELUXE CARDS | 16.400 RON |
| 10 | Botosi de unica folosinta | — | ATLAS MEDICAL,S.C. TECHTEX S.R.L. | 1.800 RON |
| 11 | Halat unica folosinta | — | ALISON HAYES (ROMANIA) 2 contracte | 32.890 RON |
| ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 57 · 16.03.2022 | 2.990 RON | |||
| S.C. ALISON HAYES (ROMANIA) S.R.L. · contract 42 · 23.04.2021 | 29.900 RON | |||
Valoare atribuită
375.495,70 RON
din 52.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro