Atribuită
Anunț atribuire
Achizitie publica conserve de alimente si produse de morarit, amidon si produse amilacee
- Număr anunț
- SCNA1052550
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15894000-1 · Produse alimentare transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.783,58 RON
- Valoare atribuită
- 299.773,58 RON
- Data anunțului
- 29.03.2022 11:22
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 299.773,58 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSERVE DE ALIMENTE | — | CARLAND S.R.L. 12 contracte | 168.560,23 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract 2832/A · 29.03.2022 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 6446/A · 17.05.2021 | 88.070 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 8910/A · 19.07.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 9728/A · 20.08.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 11453/A · 21.09.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 30724/A · 22.10.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 31601/A · 23.11.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 32537/A · 24.12.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 707/A · 25.01.2022 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 1954/A · 28.02.2022 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 6447/A · 17.05.2021 | 7.317,31 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 7975/A · 18.06.2021 | 7.317,13 RON | |||
| 2 | PRODUSE DE MORARIT, AMIDON SI PRODUSE AMILACEE | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 8 contracte | 131.213,35 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 6444/A · 17.05.2021 | 82.920 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 31600/A · 23.11.2021 | 6.899,05 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 7976/A · 18.06.2021 | 6.899,05 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 11452/A · 21.09.2021 | 6.899,05 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 8909/A · 19.07.2021 | 6.899,05 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 30723/A · 22.10.2021 | 6.899,05 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 9727/A · 20.08.2021 | 6.899,05 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 6445/A · 17.05.2021 | 6.899,05 RON | |||
Valoare atribuită
299.773,58 RON
din 128.783,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro