Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de produse - achiziție combustibil termic lichid, încheiat în baza Acordului-cadru nr. 550/368/02.12.2021

Număr anunț
CAN1076211
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168.500 RON
Valoare atribuită
1.168.500 RON
Data anunțului
03.04.2022 13:00

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.168.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALMATAR TRANS 1.168.500 RON

Valoare atribuită

1.168.500 RON

din 1.168.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.