Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent 3 la Acordul Cadru nr.826/28.12.2021
- Număr anunț
- CAN1076452
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- CRASDOM SRL (CUI 9115640)
- Cod CPV
- 55521200-0 · Servicii de livrare a mancarii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297.000 RON
- Valoare atribuită
- 297.000 RON
- Data anunțului
- 06.04.2022 10:27
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 297.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | CRASDOM | 297.000 RON |
Valoare atribuită
297.000 RON
din 297.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro