Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare gaze naturale nr. 22189/27.01.2022 - C.D. Craiova

Număr anunț
CAN1076439
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
PREMIER ENERGY SRL (CUI 20914495)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223.557,76 RON
Valoare atribuită
223.557,76 RON
Data anunțului
06.04.2022 09:59

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 223.557,76 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PREMIER ENERGY SRL 223.557,76 RON

Valoare atribuită

223.557,76 RON

din 223.557,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.