Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent 2 la Acordul Cadru nr.826/28.12.2021

Număr anunț
CAN1076438
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
CRASDOM SRL (CUI 9115640)
Cod CPV
55521200-0 · Servicii de livrare a mancarii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.480 RON
Valoare atribuită
33.480 RON
Data anunțului
06.04.2022 09:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 33.480 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CRASDOM 33.480 RON

Valoare atribuită

33.480 RON

din 33.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.