Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru privind achizitia publica de LAPTE, PRODUSE LACTATE SI OUA

Număr anunț
CAN1060779
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232.940,90 RON
Valoare atribuită
1.290.603,87 RON
Data anunțului
07.04.2022 13:01
Anunț de participare
CN1030584

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 1.232.940,90 RON Adjudecat: 1.290.603,87 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LAPTE SI PRODUSE LACTATE 1.132.238,25 RON FILVAS SERVCOM 3 contracte 1.084.959,10 RON ↓4,2%
FILVAS SERVCOM · contract 2462 · 03.11.2021 114.816,30 RON
FILVAS SERVCOM · contract 2385 · 27.10.2021 799.839,50 RON
FILVAS SERVCOM · contract 2892 · 21.12.2021 170.303,30 RON
2 OUA PENTRU CONSUM 100.702,65 RON FILVAS SERVCOM 4 contracte 205.644,77 RON
FILVAS SERVCOM · contract 1671 · 03.08.2021 100.702,65 RON
FILVAS SERVCOM · contract 2887 · 21.12.2021 24.380 RON
FILVAS SERVCOM · contract 1672 · 03.08.2021 40.281,06 RON
FILVAS SERVCOM · contract 1043 · 28.03.2022 40.281,06 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.290.603,87 RON

din 1.232.940,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.