Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,7% sub estimat

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Mures – LOT 19, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. MS – 90.697 / 14.10.2021

Număr anunț
SCNA1068044
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIGELECTRO SRL (CUI 26455251)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.193,13 RON
Valoare atribuită
14.095,04 RON 0,7% sub estimat
Data anunțului
11.04.2022 16:34
Anunț de participare
SCN1096943

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGELECTRO SRL CUI RO26455251

Valoare atribuită

14.095,04 RON

din 14.193,13 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 98,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.