Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 58,2% sub estimat

Achizitie publica legume in conserva si/sau la cutie si tomate in conserva

Număr anunț
SCNA1052951
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15331420-7 · Tomate in conserva (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410.187,50 RON
Valoare atribuită
171.297,90 RON 58,2% sub estimat
Data anunțului
11.04.2022 13:11
Anunț de participare
SCN1083070

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 171.297,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LEGUME IN CONSERVA SI /SAU LA CUTIE CARLAND S.R.L. 4 contracte 62.745,60 RON
CARLAND S.R.L. · contract 8315/A · 28.06.2021 15.936,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 9897/A · 30.08.2021 15.936,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 31910/A · 03.12.2021 15.936,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 3221/A · 11.04.2022 14.934,90 RON
2 TOMATE IN CONSERVA CARLAND S.R.L. 8 contracte 108.552,30 RON
CARLAND S.R.L. · contract 6775/A · 26.05.2021
CARLAND S.R.L. · contract 32/A · 04.01.2022 14.934,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 1227/A · 07.02.2022 14.934,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 2233/A · 08.03.2022 14.934,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 30987/A · 02.11.2021 15.936,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 6776/A · 26.05.2021 15.936,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 9201/A · 29.07.2021 15.936,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract 11900/A · 01.10.2021 15.936,90 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NED COM SRL CUI RO 7822416
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

171.297,90 RON

din 410.187,50 RON estimat 58,2%

Adjudecat la 41,8% din estimat · economie 238.889,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.