Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare Pachet de reactivi biochimie compatibili cu analizorul VITROS 4600 si pachet reactivi imunodiagnostic compatibili cu analizorul VITROS Eci Q
- Număr anunț
- SCNA1051299
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436.308,40 RON
- Valoare atribuită
- 901.747,60 RON
- Data anunțului
- 14.04.2022 09:57
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 901.747,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare Pachet de reactivi biochimie compatibili cu analizoru… | — | ROTEST 3 contracte | 58.497,60 RON |
| ROTEST · contract 11375 · 29.07.2021 | 41.669,60 RON | |||
| ROTEST · contract 3180 · 07.03.2022 | 10.140 RON | |||
| ROTEST · contract 5006 · 06.04.2022 | 6.688 RON | |||
| 2 | Furnizare Pachet reactivi imunodiagnostic compatibili cu analiz… | — | ROTEST 6 contracte | 843.250,00 RON |
| ROTEST · contract 5416 · 09.04.2021 | 465.439,20 RON | |||
| ROTEST · contract 18911 · 02.12.2021 | 84.160 RON | |||
| ROTEST · contract 20517 · 27.12.2021 | 76.350 RON | |||
| ROTEST · contract 16603 · 29.10.2021 | 21.200 RON | |||
| ROTEST · contract 5502 · 12.04.2021 | 123.869,60 RON | |||
| ROTEST · contract 14496 · 23.09.2021 | 72.231,20 RON | |||
Valoare atribuită
901.747,60 RON
din 436.308,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro