Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr 91/21.02.2022 la AC nr 86/18.02.2022 furnizare medicamente antivirale pentru uz sistemic, imunosupresoare si oxigen medicinal

Număr anunț
CAN1077294
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.881,20 RON
Valoare atribuită
6.311,20 RON
Data anunțului
19.04.2022 10:59

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 6.311,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
EUROPHARM HOLDING 6.311,20 RON

Valoare atribuită

6.311,20 RON

din 5.881,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.