Atribuită Anunț atribuire

FURNIZARE MATERIALE DE PROTECTIE COVID-DEZINFECTANTI

Număr anunț
SCNA1052687
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.273 RON
Valoare atribuită
42.213 RON
Data anunțului
21.04.2022 13:06

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 42.213 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANT CONCENTRAT DE SUPRAFETE Biostec Clinilab 4 contracte 7.785 RON
Biostec Clinilab · contract 28915 · 17.05.2021 5.000 RON
Biostec Clinilab · contract 36252 · 13.09.2021 500 RON
Biostec Clinilab · contract 23537 · 03.03.2022 1.785 RON
Biostec Clinilab · contract 29609 · 26.05.2021 500 RON
2 DEZINFECTANT DE MAINI PROHEALTH MED 3 contracte 17.928 RON
PROHEALTH MED · contract 36253 · 13.09.2021 1.743 RON
PROHEALTH MED · contract 28916 · 17.05.2021 14.940 RON
PROHEALTH MED · contract 41396 · 26.11.2021 1.245 RON
3 DEZINFECTANT AEROMICROFLORA Biostec Clinilab 2 contracte 16.500 RON
Biostec Clinilab · contract 28917 · 17.05.2021 12.000 RON
Biostec Clinilab · contract 38767 · 15.10.2021 4.500 RON

Valoare atribuită

42.213 RON

din 10.273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.