Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 99,5% sub estimat

Acord cadru mat.sanitare bl.op.3

Număr anunț
CAN1041390
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
LG PHARM SRL (CUI 22972425)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322.906 RON
Valoare atribuită
1.690 RON 99,5% sub estimat
Data anunțului
26.04.2022 08:45
Anunț de participare
CN1018728

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Adjudecat: 1.690 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sonda PEZZER CH10-CH38 M-G EXIM ROMITALIA
2 Sonda FAUCHER Anulat
3 Inele de cauciuc pt ligaturare groase Anulat
4 Inele de cauciuc pt ligaturare normale Anulat
5 Stapler circular de 24 mm LG PHARM S.R.L. 2 contracte 1.690 RON
LG PHARM S.R.L. · contract 11058 · 07.04.2022 1.690 RON
LG PHARM S.R.L. · contract 24748 · 01.09.2020
6 Tub intra abdominal IC MEDICAL LOGISTIC

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LG PHARM SRL CUI RO 22972425
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.690 RON

din 322.906 RON estimat 99,5%

Adjudecat la 0,5% din estimat · economie 321.216 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.