Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 1,0% sub estimat

: Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public 3 loturi zona Sucursala Focsani, conform ATR : LOT 1- Centralizator cu nr 10467/26.01.2022; LOT 2 – Centralizator cu nr. 10469/26.01.2022; LOT 3 – Centralizator cu nr. 10471/26.01.2022;

Număr anunț
SCNA1068706
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.678,12 RON
Valoare atribuită
177.968,30 RON 1,0% sub estimat
Data anunțului
27.04.2022 15:38
Anunț de participare
SCN1101378

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 177.968,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1_ Racordare utilizatorilor la reteaua de interes public, z… TRIPOL SISTEM CONSTRUCT 39.344 RON
2 LOT 2_ Racordare utilizatorilor la reteaua de interes public, z… TRIPOL SISTEM CONSTRUCT 94.433,70 RON
3 LOT 3 _ Racordare utilizatorilor la reteaua de interes public, … TRIPOL SISTEM CONSTRUCT 44.190,60 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863

Valoare atribuită

177.968,30 RON

din 179.678,12 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1.709,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.