Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 40,4% sub estimat

Acord cadru privind achizitia publica de MEDICAMENTE, MATERIALE SANITARE SI ECHIPAMENT DE PROTECTIE

Număr anunț
CAN1037431
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
AVALUX-STAR S.R.L. (CUI 23099532)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.211.056,07 RON
Valoare atribuită
1.912.676,36 RON 40,4% sub estimat
Data anunțului
30.04.2022 13:01
Anunț de participare
CN1021036

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 3.211.056,07 RON Adjudecat: 1.912.676,36 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Medicamente 1.086.725,68 RON AVALUX-STAR SRL 6 contracte 1.085.788,33 RON ↓0,1%
AVALUX-STAR SRL · contract 1404 · 14.07.2020
AVALUX-STAR SRL · contract 2513 · 29.12.2020 155.112,67 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 1508 · 26.04.2022 258.521,12 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 1500 · 28.07.2020 258.520,74 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 1115 · 27.05.2021 258.520,74 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 2944 · 27.12.2021 155.113,06 RON
2 Materiale sanitare 250.445,79 RON AVALUX-STAR SRL 6 contracte 249.985,26 RON ↓0,2%
AVALUX-STAR SRL · contract 1116 · 27.05.2021 59.520,30 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 2945 · 27.12.2021 47.616,24 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 1405 · 14.07.2020
AVALUX-STAR SRL · contract 1507 · 26.04.2022 47.616,24 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 2514 · 29.12.2020 35.712,18 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 1501 · 28.07.2020 59.520,30 RON
3 Echipament de protectie 1.873.884,60 RON DECAS 6 contracte 576.902,77 RON ↓69,2%
DECAS · contract 2523 · 29.12.2020 127.928,30 RON
DECAS · contract 1502 · 28.07.2020 286.134,47 RON
DECAS · contract 2243 · 23.11.2020 29.400 RON
DECAS · contract 1406 · 14.07.2020
DECAS · contract 2437 · 01.11.2021 55.240 RON
DECAS · contract 2948 · 28.12.2021 78.200 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVALUX-STAR S.R.L. CUI RO 23099532
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DECAS SRL CUI RO 23553077
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.912.676,36 RON

din 3.211.056,07 RON estimat 40,4%

Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 1.298.379,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.