Atribuită Anunț atribuire

Contract furnizare nr. 1843/18.04.2022 in cadrul proiectului cod smis 111681 produsele aferente LOT LOT 3 - Dotari electrice si electronice

Număr anunț
CAN1077637
Autoritate contractantă
Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
Furnizor / câștigător
V.R. CRONOS COM SRL (CUI 9132897)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.637,54 RON
Valoare atribuită
23.650 RON
Data anunțului
04.05.2022 15:20

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 23.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
V.R. CRONOS COM SRL 23.650 RON

Valoare atribuită

23.650 RON

din 23.637,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.