Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 17,7% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE CARTUSE TONER PENTRU IMPRIMANTE, COPIATOARE SI FAXURI

Număr anunț
SCNA1044084
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IASI (CUI 4981212)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.100 RON
Valoare atribuită
263.460 RON 17,7% sub estimat
Data anunțului
04.05.2022 15:07
Anunț de participare
SCN1075372

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 263.460 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizarea de cartuşe toner pentru copiatoare (A3, monocrom, c… ECOCART PRINTING 6 contracte 138.360 RON
ECOCART PRINTING · contract 2/612 · 28.01.2021 1.950 RON
ECOCART PRINTING · contract 4/2393 · 30.03.2021 64.270 RON
ECOCART PRINTING · contract 3/1477 · 01.03.2021 1.950 RON
ECOCART PRINTING · contract 5/7184 · 15.09.2021 21.310 RON
ECOCART PRINTING · contract 6/8010 · 15.10.2021 14.050 RON
ECOCART PRINTING · contract 7217 · 07.10.2020 34.830 RON
2 Furnizarea de cartuşe toner pentru imprimante Lexmark ECOCART PRINTING 7 contracte 125.100 RON
ECOCART PRINTING · contract 7214 · 07.10.2020
ECOCART PRINTING · contract 6/8011 · 15.10.2021 13.450 RON
ECOCART PRINTING · contract 7220 · 07.10.2020 24.350 RON
ECOCART PRINTING · contract 2/613 · 28.01.2021 11.700 RON
ECOCART PRINTING · contract 3/1478 · 01.03.2021 11.700 RON
ECOCART PRINTING · contract 4/2395 · 30.03.2021 57.650 RON
ECOCART PRINTING · contract 5/7185 · 15.09.2021 6.250 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

263.460 RON

din 320.100 RON estimat 17,7%

Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 56.640 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.