Atribuită
Anunț atribuire
Contract furnizare nr. 1845/18.04.2022 in cadrul proiectului cod smis 111681 produsele aferente LOT 5 - dotari de gradina
- Număr anunț
- CAN1077674
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
- Furnizor / câștigător
- V.R. CRONOS COM SRL (CUI 9132897)
- Cod CPV
- 39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.294,97 RON
- Valoare atribuită
- 8.300 RON
- Data anunțului
- 04.05.2022 15:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 8.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | SC V.R. CRONOS SRL | 8.300 RON |
Valoare atribuită
8.300 RON
din 8.294,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro