Atribuită
Anunț atribuire
“Asigurarea obligatorie de răspundere civilă (RCA), pentru pagube produse terţilor prin accidente de autovehicule pe anul 2022-2023.- pentru vehiculele a caror polite expira incepand cu 01.05.2022 și asigurarea facultativă ( CASCO ) pentru avarii și furt autovehicule si accidente conducător auto și alte persoane din autovehicul” pentru S.C. COMPANIA DE APĂ ORADEA S.A.
- Număr anunț
- SCNA1069369
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.235 RON
- Valoare atribuită
- 235.235 RON
- Data anunțului
- 10.05.2022 11:14
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
235.235 RON
din 235.235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro